ABCKIDS to marka obuwia dziecięcego, która powstała z pasji do inteligentnych rozwiązań technologicznych, wspierających dziecięce kroki. Rezultatem tych działań jest funkcjonalne obuwie, które każdego dnia towarzyszy dzieciom na całym świecie.

Z myślą o wsparciu rodziców w wyborach zakupowych otworzyliśmy 2400 sklepów na całym świecie. Stale rozwijamy platformy e-commerce, żeby być jeszcze bliżej Waszych potrzeb. Inspirację dla naszych projektów czerpiemy z rodziny – jej witalności, energii i pozostawania w ciągłym ruchu. Życie to przecież niezapomniana podróż, której początkiem jest rodzina oraz pierwsze kroki dziecka. Aby ułatwić dobre przejście przez okres dzieciństwa i dodać lekkości każdemu z kroków, oferujemy najmłodszym obuwie dopracowane pod względem jakości, bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Nasze produkty wspierają naturalną, niczym niepohamowaną ciekawość i chęć eksploracji świata, typową dla dzieci. Towarzyszy im na każdym kroku.

Innowacje projektowe

Nieustannie prowadzimy badania, których celem jest uzyskanie innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań produktowych. Inwestujemy w nowoczesne technologie produkcyjne, których owocem są produkty dopracowane w każdym calu.

Nasze certyfikowane i atestowane obuwie, spełniające wyśrubowane normy jakości, wspiera rozwój dziecięcych stóp od pierwszych kroków.

Specjalnie opracowane konstrukcje, dopasowane do wieku i potrzeb najmłodszych, są pomocne już w pierwszych próbach samodzielnego chodzenia. Inne z kolei, skierowane do starszych dzieci, wspomagają bieganie i zachęcają do zdrowego, aktywnego trybu życia.

Nasze buty, gdyby potrafiły mówić, mogłyby opowiedzieć niejedną historię z życia Waszych pociech. Z dumą oddajemy w Wasze ręce owoce pracy, stworzone z pasją i zaangażowaniem przez cały zespół. Niech służą jak najlepiej i zaprowadzą Wasze dzieci wszędzie tam, dokądkolwiek one zechcą.